Kako se včlanim v SD Rifnik

NOVIM ČLANOM STRELSKEGA DRUŠTVA RIFNIK

Da bo včlanjanje v naše društvo potekalo čimbolj gladko in enostavno, podajamo nekaj informacij za tiste, ki ste že opravili varnostni izpit.

Za včlanitev v društvo je potrebno:

-      izpolniti Vlogo za sprejem v društvo, katero UO SD Rifnik obravnava na prvi redni seji po prejemu,

-    v roku 8 dni po obravnavi vaše vloge vas bomo o sprejemu obvestili pisno ali po elektronski pošti,

-     izpolnite Pristopno izjavo, ki jo prejmete z obvestilom o sprejemu v članstvo,

-     plačete letno članarino s položnico na TRR SI56 0510 0801 4885 612,

-     izpolnjeno pristopno izjavo, potrdilo o plačilu članarine in eno fotografijo za osebni dokument pošljite po pošti na naslov: Oblak Marko, Trubarjeva 13 Šentjur.

Ko izpolnite te pogoje, postanete polnopraven član-ica društva in vam lahko izdamo potrdilo o članstvu v društvu, s katerim lahko zaprosite na Upravni enoti za izdajo dovoljenja za nabavo orožja, streliva, oz. izdajo orožne listine.

Za izdajo potrdila o članstvu se dogovorite s tajnikom društva.

Vsak novi član mora biti seznanjen in se strinjati s Statutom SD Rifnik, ki je na spletni strani društva.

Tekmovanja

Rezultati